Poštovné zdarma od 990 Kč (platí pro ČR) nebo 40 € (platí pro SR).

The Underdog blend

 
 
 
UDRŽITELNOST, KOMUNITA, UPŘÍMNOST.

Toto jsou hlavní hesla, která shrnují náš přístup k nákupu i prodeji kávy, ale i podnikání obecně a životu jako takovému. Rebelbean je o udržitelnosti, komunitě a upřímnosti a v budoucnosti chceme takový být ještě víc.

Projekt Underdog (smolař neboli někdo, komu život a svět nenadělil ideální karty do hry) tuto firemní filosofii přenáší v realitu v tom, jak vybíráme a nakupujeme zelenou kávu pro naši pražírnu. Posláním projektu je vytvořit dlouhodobý udržitelný byznys model, který se opírá o 3 hlavní pilíře:

  • Dlouhodobá navazující spolupráce s farmáři
  • Maximalizování objemu kávy, který můžeme od farmářů nakoupit
  • Finanční bonusy a investice na farmách nad rámec běžné obchodní spolupráce

Soustředíme se zatím na 3 země, kde už máme vytvořené vazby z dřívějška. A to nejen s farmáři, ale i exportéry/importéry, kteří mají v projektu své pevné a nezaměnitelné místo. Jsou to:

  • Peru spolu s Falcon Specialty Coffees
  • Uganda spolu s brněnskými Bwindi Coffee & Orphans
  • Colombia spolu s brněnskými Chicas Industry

Kávy od zapojených farmářů můžete ochutnat ať už doma nákupem z eshopu pražírny, nebo v některé z našich kaváren. A často je dodáváme i do kaváren našich parťáků a parťaček. Nabídka startuje na pomezí hranice výběrové kávy, tedy 81-84 bodů, které využíváme v rámci Underdog blendu (bývalý The Office), jde přes klasický line up single origin káv až po limitované edice různých specialit. 

O konkrétních investicích a finančních podporách farmářů vás budeme průběžně informovat na našem blogu a sociálních sítích. Ale neváhejte se nás zeptat i přímo v kavárnách. 

Jsme moc rádi, že jste dočetli až sem, jelikož projekt Underdog je nejen naše srdcovka, ale i poslání. Férově, upřímně, udržitelně a v rámci dlouhodobě budované komunity – to je pro nás svět výběrové kávy a jsme velice šťastní, že tolik z vás v tom jede s námi! ????