Poštovné zdarma od 990 Kč (pro ČR) nebo 40 € (pro SR).

Blog

The Office se mění na The Underdog blend - proč?
 
 
 
UDRŽITELNOST, KOMUNITA, UPŘÍMNOST.

Toto jsou hlavní hesla, která shrnují náš přístup k nákupu i prodeji kávy, ale i podnikání obecně a životu jako takovému. Rebelbean je o udržitelnosti, komunitě a upřímnosti a v budoucnosti chceme takový být ještě víc.

Projekt Underdog (smolař neboli někdo, komu život a svět nenadělil ideální karty do hry) tuto firemní filosofii přenáší v realitu v tom, jak vybíráme a nakupujeme zelenou kávu pro naši pražírnu. Posláním projektu je vytvořit dlouhodobý udržitelný byznys model, který se opírá o 3 hlavní pilíře:

  • Dlouhodobá navazující spolupráce s farmáři
  • Maximalizování objemu kávy, který můžeme od farmářů nakoupit
  • Finanční bonusy a investice na farmách nad rámec běžné obchodní spolupráce

Soustředíme se zatím na 3 země, kde už máme vytvořené vazby z dřívějška. A to nejen s farmáři, ale i exportéry/importéry, kteří mají v projektu své pevné a nezaměnitelné místo. Jsou to:

  • Peru spolu s Falcon Specialty Coffees
  • Uganda spolu s brněnskými Bwindi Coffee & Orphans
  • Colombia spolu s brněnskými Chicas Industry

Kávy od zapojených farmářů můžete ochutnat ať už doma nákupem z eshopu pražírny, nebo v některé z našich kaváren. A často je dodáváme i do kaváren našich parťáků a parťaček. Nabídka startuje na pomezí hranice výběrové kávy, tedy 81-84 bodů, které využíváme v rámci Underdog blendu (bývalý The Office), jde přes klasický line up single origin káv až po limitované edice různých specialit. 

O konkrétních investicích a finančních podporách farmářů vás budeme průběžně informovat na našem blogu a sociálních sítích. Ale neváhejte se nás zeptat i přímo v kavárnách. 

Jsme moc rádi, že jste dočetli až sem, jelikož projekt Underdog je nejen naše srdcovka, ale i poslání. Férově, upřímně, udržitelně a v rámci dlouhodobě budované komunity – to je pro nás svět výběrové kávy a jsme velice šťastní, že tolik z vás v tom jede s námi! 
 
Kávu už teď najdeš na našem e-shopu: /the-underdog/
 
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení