Poštovné zdarma od 990 Kč (platí pro Česko) nebo 40 € (platí pro Slovensko a Polsko).

Bullet Proof Coffee Twister

Roztoč to s Twisterem plným oříšků a kafe!

Skladem
169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Kategorie: Káva

Kafe, čokoláda a oříšky jdou k sobě – a my v Rebelbeanu jdeme k těm, se kterými nám spolupráce dává smysl. Nejnovějším výsledkem téhle filozofie je Bullet Proof Coffee Twister, lískooříškový krém s bílou čokoládou, ghí a naší výběrovkou. Tahle dobrota vznikla u našich parťáků z LifeLike.

V každé lžičce tě čeká pořádná nálož energie – kombinace kofeinu, tuku, cukru a taky špetky rebelství. Prostě pořádné nakopnutí (nejen) po ránu pro pravé rebely a rebelky. Ochutnej a roztoč každý den jako kolotoč! 

 Ořechy a káva jdou skvěle dohromady. Kromě bohaté chuti tě díky energetické hodnotě i zasytí. Milovníci bulletproof coffee pijí tento nápoj většinou ráno, kdy jím nahrazují část nebo celou snídani. Stejně tak si po ránu oblíbíš tento oříškový krém a vstávání bude hned o kousek příjemnější.

 

OŘECHOVÝ KRÉM S PŘÍCHUTÍ KÁVY / ORECHOVÝ KRÉM S PRÍCHUTÍ KÁVY

Lískové ořechy/lieskové orechy 67,5%, bílá/biela čokoláda 20% (cukr/cukor, kakaové máslo/maslo, sušené mléko/mliekosojový lecitín, vanilka bourbon), Ghí - přepuštěné máslo/vyčírené maslo, pražená káva Brazil 2,5%

NUTRIČNÍ / NUTRIČNÉ HODNOTY NA 100 G

Energie / Energia 2 728 kJ / 652 kcal
Tuky  58,3 g 
  -  z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny 13,12 g
Sacharidy   17,67 g  
  - z toho cukry 15,3 g
Vláknina  5,9 g
Bílkoviny / Bielkoviny 10,6 g
Sůl / Soľ 0 g

UPOZORNĚNÍ

Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev, stačí krém promíchat. Výrobek může obsahovat stopové množství ostatních skořápkových plodů. Nevystavujte slunečnímu záření. Skladujte do teploty 25 °C a relativní vlhkosti 70%. Po otevření spotřebujte do 14 dnů. Minimální trvanlivost do: viz. spodní část obalu. Alergeny jsou zvýrazněny tučně.