Likérové víno Lokus & káva set

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
420 Kč 347,10 Kč bez DPH
Kategorie: Káva

Víno a káva k sobě mají velmi blízko v ohledech pěstování, zpracování a také chutí. Dezertní likérové víno mělo v historii vždy své místo na stolech v kavárnách, i když v dnešní době je to spíše raritou – my bychom to však společně chtěli změnit. Výrobě tohoto typu vína se v Česku věnuje jen hrstka lidí, a náš spřízněný Vinařský dvůr J. Stávek rozhodně patří k nejlepším z nich.

Lokus červený

Lokus červený je likérové víno vyrobené fortifikací kvasícího moštu hroznovým destilátem. Výraz vína je zajímavou kombinací vyššího obsahu přírodního hroznového cukru a kabernetového buketu, který v dochuti doplňuje jemná čokoládovo–pražená vůně dubového dřeva. 

Káva  Rebelbean

Vzhledem k sezónnosti naší nabídky doplňujeme balení vždy některou z aktuálních káv, která se senzoricky k Lokusu nejlépe hodí. Snažíme se přednostně vybírat kávy zpracované suchou metodou, protože díky ní získá káva hutnější a sladší tóny.

Balení obsahuje 50 g kávy a lahev fortifikovaného vína 0,5 l. Kompletace probíhá ručně. V případě zájmu o větší počet kusů nás kontaktuj přímo na martin@rebelbean.cz.