Mlýnek Aergrind made by Knock

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
4 499 Kč 3 718,20 Kč bez DPH
Kategorie: Mlýnky

Tenhle designem, zpracováním i kvalitou unikátní mlýnek vznikl díky Kickstarter kampani. Je 100% bez plastů, ručně vyrobený ve Skotsku a od svého uvedení před pěti lety vylepšený tak, aby byl ještě silnější, vytříbenější a elegantnější, než kdy předtím. 

Tělo mlýnku je tvořeno z high grade hliníku a precizně vyrobeno jako jeden kus. O mletí se stará časem prověřená technologie Italmill. Uvnitř mlýnku najdeš 38mm titanové kónické mlecí kameny pro tu nejlepší konzistentnost mletí i při jemném mletí na espresso (my za ni dáme ruku do ohně, je to opravdu “competition level”, tedy srovnatelná s profi baristickými elektrickými mlýnky). Mlýnek má vylepšenou stabilitu a rovnováhu, vyrovnanou osu mletí. Rukojeť je nyní o 20 % silnější, a má tloušťku 3 mm. Ručka rukojeti je pak vyrobená z ořechového dřeva. Hned pod ní najdeš unikátní magnetické kovové víčko mlýnku s precizní stupnicí hrubosti mletí. A ta je jednou z věcí, které jsou na tomto mlýnku tak jedinečné! 

Hrubost mletí totiž nastavíš jednoduše pomocí stupnice nahoře mlýnku – je to jednoduchý, rychlý a čistý způsob, při kterém nemusíš sahat přímo na mlecí kameny, jako u většiny ostatních manuálních mlýnků. Mlýnek taky nepoužívá techniku přednastavených “kliků” pro nastavení hrubosti. Zde je změna hrubosti naprosto plynulá a bez omezení, takže máš nevyčerpatelně mnoho možností, jak přesně nahrubo či najemno si kafe nameleš pro maximální využití potenciálů daných zrn. 

Aergrind je taky perfektní parťák na cesty. Jedinečná skládací konstrukce ti totiž dovoluje mlýnek umístit dovnitř těla Aeropressu a mít ho tak vždy po ruce. Kličku snadno připevníš pomocí pásku, který je okolo mlýnku. Prostě ideální výbava! 

Ještě ti to jednou zrekapitulujeme: 

  • kvalita, design, vyrobeno ve Skotsku
  • ty nejlepší materiály, žádný plast
  • jedinečná konzistentnost mletí, nesrovnatelná s běžnými manuálními mlýnky na trhu
  • originální plynulý systém nastavení hrubosti mletí na vrchní straně mlýnku
  • perfektní na cesty ve spojení s Aeropressem

Technické parametry: 

  • Váha – 445 g
  • Rozměry – výška 167 mm, šířka 47 mm
  • kapacita – cca 25 g kávy

Proč si vybrat právě tento mlýnek z řady Made by Knock? 

Aergrind je kompaktní, cestovní mlýnek. Uvnitř se skrývají titanové mlecí kameny, stejně jako v ostatních Made By Knock mlýncích. Stejně jako oba ostatní mlýnky má neomezené možnosti nastavení mletí pomocí stupnice na vrchní straně mlýnku. Aergrind by měl být tvou volbou, pokud hledáš malý mlýnek, aniž bys tím přišel o kvalitu mletí. 

 

Záruka 2 roky je samozřejmostí, ale můžeš být bez obav – tenhle mlýnek ti bude sloužit ještě dlouhé roky po skončení záruky. Pro nejlepší péči mrkni na zásady o údržbě a čištění.