Poštovné zdarma od 990 Kč (pro ČR) nebo 40 € (pro SR).

Tenhle designem, zpracováním i výrobou unikátní mlýnek vznikl díky Kickstarter kampani a velká část jeho výroby probíhá v UK.

Tělo mlýnku je tvořeno z high grade hliníku a precizně vyrobeno jako jeden kus. Jedinečná skládací konstrukce ti dovoluje mlýnek umístit dovnitř Aeropressu a mít tak mlýnek vždy po ruce. O mletí se postará Feldgrind (nejvyšší řada mlecího mechanismu od firmy Knock) s průměrem. Díky unikátnímu systému nastavení hrubosti už nikdy nemusíš mlýnek rozebírat - nastavíš jí jednoduše na číselné stupnici víčka, k čemu ti dopomůže klika mlýnku. Nádherně jednoduchý! Kameny jsme otestovali a překvapily nás skvělou konzistencí i u jemného mletí na espresso. 

Mlýnek má 390 gramů a kapacitu 22-27g. Určitě budeme mít tento Knock k obhlédnutí a zkušebnímu zatočení k dispozici v našich kavárnách, tak se stav ho "osahat". A nebo rovnou kupuj, protože za nás jde o to nejlepší, co na poli ručního mletí nabízíme.

Záruka 2 roky je samozřejmostí, ale můžeš být bez obav - tenhle mlýnek ti vydrží sloužit ještě dlouhé roky po skončení záruky. Samozřejmě při dodržování zásad o údržbě a čištění.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení