Pražírna je ve státní svátek 28.9. zavřena, o vaší objednávku se postaráme hned v pátek 29.9.

Mlýnek Feldgrind made by knock

Ještě lepší, ještě odolnější, mlýnek pro opravdové milovníky kávy! 

Skladem
3 980 Kč 3 289 Kč bez DPH

Feldgrind je jedinečný mlýnek bez jakýchkoliv kompromisů. Má téměř dvojnásobnou kapacitu oproti mlýnku Aergrind, vylepšené, 38mm titanové mlecí kameny, delší rukojeť a větší ložisko. Je to mlýnek navržený pro každého milovníka kávy a pro jakýkoliv styl přípravy. 

Feldgrind má delší a širší rukojeť než Aergrind, větší dřevěnou ručku pro příjemný úchop při mletí a silné titanové mlecí kameny. Mlýnek je určený pro každodenní použití – můžeš mlít kolikrát denně chceš a nikdy tě nezklame! 

Hrubost mletí nastavíš jednoduše pomocí stupnice na vrchní straně mlýnku – je to jednoduchý, rychlý a čistý způsob, při kterém nemusíš sahat přímo na mlecí kameny, jako u většiny ostatních manuálních mlýnků. Mlýnek taky nepoužívá techniku přednastavených “kliků” pro nastavení hrubosti. Zde je změna hrubosti naprosto plynulá a bez omezení, takže máš nevyčerpatelně mnoho možností, jak přesně nahrubo či najemno si kafe nameleš pro maximální využití potenciálů daných zrn. 

Sečteno a podtrženo: 

  • kvalita, design, vyrobeno ve Skotsku
  • ty nejlepší materiály, žádný plast
  • jedinečná konzistentnost mletí, nesrovnatelná s běžnými manuálními mlýnky na trhu
  • originální plynulý systém nastavení hrubosti mletí na vrchní straně mlýnku
  • úzký a vysoký mlýnek, pohodlný do ruky – skvělý pro každodenní použití

Technické parametry: 

  • Váha – 568 g
  • Rozměry – výška 200 mm, šířka 49 mm
  • Kapacita – cca 30–40 g kávy

Proč si vybrat právě tento mlýnek z řady Made by Knock?

Feldgrind je vyšší a “hubenější” brácha Aergrindu a Feld47. Má téměř dvojnásobnou kapacitu oproti Aergrindu, vylepšené mlecí kameny i dělší a širší rukojeť pro pohodlnější ruční mletí. Je užší a vyšší než model Feld47, je tedy o něco pohodlnější do ruky, nebo kompaktnější pro případ, že by sis ho bral/a na cesty. Stejně jako oba ostatní mlýnky má neomezené možnosti nastavení mletí pomocí stupnice na vrchní straně mlýnku. Feldgrind bys měl/a zvolit, pokud si chceš dopřát opravdu kvalitní mlýnek pro každodenní použití, větší kapacitu a odolnost než u Aergrindu, nebo naopak užší tělo a lepší přenosnost, než u mlýnku Feld47.