Poštovné zdarma od 990 Kč (pro ČR) nebo 40 € (pro SR).

Velká kniha o kávě

Skladem
699 Kč

Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích a vede baristické kurzy. Její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 30 000 ks. V této nové knize Petra svou prvotinu rozšířila a aktualizovala, sepsala spoustu nových poznatků a zohledňuje své nové zkušenosti i velký rozkvět kávové kultury v Česku. Kniha je určena i těm, kteří starší Knihu o kávě mají – obsahuje zcela nové informace, recepty na kávové nápoje i mnoho krásných fotografií, které čtenáře zavedou přímo na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru.

Kniha seznamuje s řadou nových metod přípravy kávy a receptur, s domácími i profesionálními mlýnky, kávovary a další vybavením. Také v ní najdete praktické rady jak založit a úspěšně provozovat vlastní podnik. Velkorysý formát a výjimečné vizuální, grafické a obrazové zpracování z knihy dělají ideální dárek pro kohokoli, kdo miluje kávu – pro běžné spotřebitele, kteří si dobrou kávu rádi připraví doma, ale i pro profesionální kavárníky a baristy.

Fotografie: David Židlický

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení