Wilfa Classic+ CM5GB-100 kávovar černý

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
3 499 Kč 2 891,70 Kč bez DPH
Kategorie: Kávovary
Položka byla vyprodána…

Když hledáš automat na filtrovanou kávu, nemusíš znovu objevovat Ameriku. Je tu Wilfa, norská firma, která se automatům na filtr věnuje už roky. A jejich Classic je sázka na jistotu. Stačí zmáčknout tlačítko a za 5 minut máš 8 šálků voňavého kafe.

 

Vodu si Wilfa ohřeje na předepsaných 92 – 96 stupňů a kapku za kapkou vyfiltruje z mletých kávových zrnek všechnu chuť a aroma, co v nich jen je. Díky možnosti regulace průtoku vody si taky můžeš hrát s dobou extrakce a tím si svůj recept vyladit k dokonalosti. Připravenou kávu navíc Wilfa udrží v teplotě "ready-to-drink" dalších 40 minut, po kterých se pak přístroj sám vypne. Nemusíš se tedy bát, že bys rodině nebo kolegům naservíroval kávu studenou. 

 

Za kvalitu i funkčnost ručí ocenění European Coffee Brewing Center, stejně jako naše náročné testování. K filtraci doporučujeme klasické papírové filtry pro Moccamaster, nebo ekologickou, znovupoužitelnou novinku Precise Brew. A kdyby se ti do kuchyně nebo kanceláře víc hodil, černá Wilfa má i stříbrného brášku.

Doporučujeme používat filtrovanou vodu (například přes chytrou a jednoduchou filtrační konvici) a 60 až 65 g kávy na jeden litr vody.

 

Parametry:

  • Barva: černá
  • Materiál: nerez ocel, plast a sklo
  • Kapacita zásobníku na vodu: 1 l
  • Rozměry: 35,5 × 17 ×33,2 cm
  • Váha: 2,9 kg
  • Příkon: 1840 W