Pražírna je ve státní svátek 28.9. zavřena, o vaší objednávku se postaráme hned v pátek 29.9.

Circular Cup Black and Mustard

#budRebel a zahoď jednorázové kelímky jednou pro vždy.
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
368 Kč 398 Kč od 368 Kč 304 Kč bez DPH 329 Kč bez DPH od 304 Kč bez DPH

Circular Cup je vyrobený z jednorázových kelímků, navržený britskými designéry, zaručeně neteče když nemá a velmi dobře izoluje. K tomu ho jednoduše otevřeš kliknutím jedné ruky (ideální do auta!) a kafe nebo drink můžeš pít po celém obvodu kelímku, nejen jednou maličkou dírkou. Circular Cup vyrábí malá rodinná firma Ashortwalk na pobřeží Cornwall a nenajdeš v něm ani stopu po nebezpečných látkách jako je BPA, melamin a ftaláty. 

A pokud tě baví matematika a cirkulární ekonomika a design (kdy nic není odpadem, ale má své další místo v životě i světě), tak tady je neúprosná řeč čísel přímo od výrobce: 
- od roku 2018 dali druhou šanci 5,4 milionu jednorázových kelímků, ze kterých vyrobili Circular Cup,
- za tu dobu se tak ušetřilo 184 milionů jednorázových kelímků, které nemuseli být vyrobeny a použity, protože si lidi přišli pro kafe s vlastním Circular Cup,
- a protože životnost kelímku Circular Cup je minimálně 10 let, už s tím, co doteď vyrobili a poslali do oběhu, se za těch 10 let ušetří 17 miliard (!!!) jednorázových kelímků. 

Mnohem víc si o designu, nabídce i filozofii můžeš přečíst na webu výrobce https://circularandco.comA přijít je omrknout můžeš do našich kaváren na Vlněně nebo v Jundrově.