Circular Cup Black and Mustard

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
- 18.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
369 Kč 399 Kč od 369 Kč 305 Kč bez DPH 329,80 Kč bez DPH od 305 Kč bez DPH

Circular Cup je vyrobený z jednorázových kelímků, navržený britskými designéry, zaručeně neteče když nemá a velmi dobře izoluje. K tomu ho jednoduše otevřeš kliknutím jedné ruky (ideální do auta!) a kafe nebo drink můžeš pít po celém obvodu kelímku, nejen jednou maličkou dírkou. Circular Cup vyrábí malá rodinná firma Ashortwalk na pobřeží Cornwall a nenajdeš v něm ani stopu po nebezpečných látkách jako je BPA, melamin a ftaláty. 

A pokud tě baví matematika a cirkulární ekonomika a design (kdy nic není odpadem, ale má své další místo v životě i světě), tak tady je neúprosná řeč čísel přímo od výrobce: 
- od roku 2018 dali druhou šanci 5,4 milionu jednorázových kelímků, ze kterých vyrobili Circular Cup,
- za tu dobu se tak ušetřilo 184 milionů jednorázových kelímků, které nemuseli být vyrobeny a použity, protože si lidi přišli pro kafe s vlastním Circular Cup,
- a protože životnost kelímku Circular Cup je minimálně 10 let, už s tím, co doteď vyrobili a poslali do oběhu, se za těch 10 let ušetří 17 miliard (!!!) jednorázových kelímků. 

Mnohem víc si o designu, nabídce i filozofii můžeš přečíst na webu výrobce https://circularandco.comA přijít je omrknout můžeš do našich kaváren na Vlněně nebo v Jundrově.