Motta distributor 58,5 mm černý

Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
999 Kč 825,60 Kč bez DPH

Motta distributor kávy neboli urovnávač kávy - slouží k rovnoměrnému zarovnání kávy v páce před pěchováním kávy. Je vhodný pro všechny páky u kterých se používá tamper s průměrem 58,5 mm.

3 lopatky na spodní straně zajišťují perfektní rozmístnění a zarovnání mleté kávy. Urovnávač/distributor je vyroben z kovu, horní část je opatřena závitem, kterým můžete nastavit výšku mezi horní hranou filtru a spodní částí lopatek, je tedy univerzální pro všechny druhy pák, stačí pouze nastavit.

Materiál: nerezová ocel, plast

Rozměry: 58,5 mm

Vyrobeno v Itálii.

Od roku 1967 vyrábí společnost Metallurgica Motta kuchyňské nádobí z nerezové oceli a profesionální výrobky pro přípravu kávy. Společnost je uznávána pro své vysoce kvalitní  výrobky a líbivý italský design. Společnost Motta má široký výběr příslušenství ke kávě, které je hojně využíváno v kavárnách a hotelích po celé Itálii i po celém světě. Toto příslušenství na zarovnávání kávy přerozděluje kávovou sedlinu ve filtru Porta 58,5 mm a poskytuje rovné lůžko pro tampování. To vede ke správné extrakci a zabraňuje ucpávání. Výsledkem je pak konzistentnější šálek oblíbeného espressa. 

Návod:

Po nasypání mleté kávy do koše portafiltru na něj nástroj nasaďte a následně jím 2-4krát otočte, aniž byste jej zatlačili dolů. Profilovaná základna rozdělí mletou kávu. Poté kávu upěchujte běžným pěchovadlem.

Klíčové vlastnosti:

  • Revoluční pomocník pro přípravu výborného espressa
  • Minimalistický italský design
  • Vyroben z kvalitní nerezové oceli
  • Snadná manipulace