Rebelský degustační deník

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
188 Kč –25 % 141 Kč 141 Kč bez DPH
rsz rebelbean dd mockup a6 main
Akce
188 Kč –25 %

Ve spolupráci s www.degustuju.cz jsme vytvořili kávový degustační deník přímo na míru všem milovníkům a milovnicím kávy. A protože jsme Rebelové tělem i duší, dali jsme mu i náš osobitý design.

Svět kávy je totiž obrovský a nabízí nepřeberné možnosti objevů. Pod jedním druhem kávy se může skrývat tisíc a jedna chuť, rozmanité možnosti zpracování či přípravy a pokaždé zcela nový příběh. Zorientovat se v tom všem vyžaduje čas a úsilí, začneme tedy společně od toho nejdůležitějšího – od Tvých chutí. Pojď se s námi naplno ponořit do světa kávy, zkus experimentovat a pojmenovávat rozmanitá aromata. Ovládni své smysly a staň se opravdovým znalcem!

 

Deník je zároveň kronikou naší pražírny, kaváren i životní a pracovní filozofie. Ať už nás znáš míň nebo víc, určitě v něm najdeš spoustu zajímavostí a inspirace. A protože dotáhnout to až do konce chce spoustu trpělivosti a času, máme pro tebe odměnu za vyplnění celého degustačního deníku – poukázku na cupping! Podrobnosti o tom najdeš přímo v deníku.

 

Degustační deník je povinnou výbavou každého správného kávového nadšence!

Deník je formátu A6 (105 × 148 mm) a najdeš v něm prostor na 42 rychlých zápisů na jednu stranu. 

 

A co je lepší, než začít hned a s pořádným kafem? Deník si můžeš pořídit rovnou s naším vyladěným degustačním setem čtyř káv tady. 

 

Autorka fotografií: @okolesa, www.okolesa.cz