Pražírna je ve státní svátek 28.9. zavřena, o vaší objednávku se postaráme hned v pátek 29.9.

Wilfa Classic CM6S-100 kávovar stříbrný

Filtrovaná káva v norském designu.

Skladem
4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH
Kategorie: Kávovary

Když hledáš automat na filtrovanou kávu, nemusíš znovu objevovat Ameriku. Je tu Wilfa, norská firma, která se automatům na filtr věnuje už roky. A jejich Svart Classic je sázka na jistotu. Stačí zmáčknout tlačítko a za 5 minut máš 8 šálků voňavého kafe.

 

Vodu si Wilfa ohřeje na předepsaných 92 – 96 stupňů a kapku za kapkou vyfiltruje z mletých kávových zrnek všechnu chuť a aroma, co v nich jen je. Díky možnosti regulace průtoku vody si taky můžeš hrát s dobou extrakce a tím si svůj recept vyladit k dokonalosti. Připravenou kávu navíc Wilfa udrží v teplotě "ready-to-drink" dalších 40 minut, po kterých se pak přístroj sám vypne. Nemusíš se tedy bát, že bys rodině nebo kolegům naservíroval kávu studenou.

Za kvalitu i funkčnost ručí ocenění European Coffee Brewing Center stejně jako naše náročné testování. K filtraci doporučujeme klasické papírové filtry pro Moccamaster, nebo ekologickou, znovupoužitelnou novinku Precise Brew. A kdyby se ti do kuchyně nebo kanceláře víc hodil, stříbrná Wilfa má i černého brášku.

Doporučujeme používat filtrovanou vodu (například přes chytrou a jednoduchou filtrační konvici) a 60 až 65 g kávy na jeden litr vody.

Parametry:

  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerez ocel, plast a sklo
  • Kapacita zásobníku na vodu: 1 l
  • Rozměry: 35,5 × 17 × 33,2 cm
  • Váha: 2,9 kg
  • Příkon: 1840 W